IGOR Gorgonzola Novara - l'Azienda
IGOR Gorgonzola Novara - l'Azienda

Firma dziś

IGOR Gorgonzola jest dziś liderem w produkcji Gorgonzoli DOP, sera z rejonu Novary, który jest uważany za wyśmienity składnik kuchni włoskiej.

Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technologii i ciągłej aktualizacji procesów produkcyjnych, IGOR Gorgonzola jest jednym z najbardziej nowoczesnych i wydajnych przedsiebiorstw produkcji sera Gorgonzola.

Założona w 1935 roku w Mezzomerico - małe miasteczko na wzgórzach w okolicy Novary – w 1996 roku firma przeniosła swoją siedzibę do Cameri do nowoczesnego zakładu wyposażonego w najnowocześniejsze technologie produkcji, dojrzewania i pakowania sera.

W ostatnich latach doszło czterokrotnie do rozbudowy różnych działow produkcyjnych. Ponadto zostały pozyskane cztery zabytkowe serownie: Ballarini, Clin, Pal e SI INVERNIZZI

W maju 2015 roku rozpoczęto piątą rozbudowę: jest to ogromna inwestycja, która przyniesie 50.000 mkw przestrzeni, poświęconej produkcji Gorgonzoli na różnych etapach.

Obszar działalności IGOR Gorgonzolaa w ostatnich latach stale poszerza się, przy pełnym poszanowaniu lokalnego terytorium oraz norm higieniczno-sanitarnych. Dla firmy najistotniejsze jest, aby zapewnić swoim konsumentom jakość, autentyczność oraz bezpieczną żywność, dzięki przestrzeganiu ścisłych procedur wewnętrznych: mleko i surowce są codziennie badane.

Gorgonzola rodzi się z pasji

Pasja, planowanie, zaangażowanie, tradycja i innowacja: są kluczem do sukcesu IGOR Gorgonzolaa.

Rodzina Leonardi od trzech pokoleń produkuje i dostarcza Gorgonzolę DOP na stoły całego świata. Doskonała synteza pomiędzy antyczną i mistrzowską sztuką serowarstwa oraz najnowocześniejszymi innowacjami technologicznymi. Przez osiemdziesiąt lat tradycji przekazanej z ojca na syna pozostał zachowany niezmieniony, oryginalny przepis, zwracający szczególną uwagę na dobór mleka oraz różne etapy procesu produkcyjnego, przy zachowaniu szacunku dla tradycji i środowiska.

Kilka prostych składników daje niepowtarzalny ser: znany i ceniony we Włoszech i na całym świecie za jego niepowtarzalny smak.
La Famiglia Leonardii numeri di IGOR nel 2014 - 28.000 Tonnellate di produzione annua - 200 addetti - 45% quota mondiale - 50% export i numeri di IGOR nel 2014 - 28.000 Tonnellate di produzione annua - 200 addetti - 45% quota mondiale - 50% export
PRIVACY POLICY | COOKIE POLICY | Whistleblowing

Intermedia Agenzia di Comunicazione