IGOR per lo sport
IGOR per lo sport

IGOR dla sportu

IGOR Gorgonzola wierzy w ogromne znaczenie praktykowania sportu, jak również zdrowej i zrównoważonej diety w ramach prawidłowego stylu życia.
Z tego powodu IGOR entuzjastycznie wspiera niektóre spowarzyszenia oraz dużyny sportowe zakorzenione w okolicy Novary, uprawiajace popularne dyscypliny sportowe: siatkówka, piłka nożna, rajdy, motocross, biegi, rugby.
Firma jest zaangażowana w wielki projekt siatkówki kobiet serie A1 w Novarze: Powstała w 2012 roku, Igor Gorgonzola Novara Volley przemienia wszystkie lokalne działania w wydarzenia sportowe na wysokim poziomie.
Istnieje silne społeczne zaangazowanie w projekt "Novara Volleyball", wraz z zespołem grajacym w serie B1 oraz 11 składrami młodzieżowymi, doszło do współpracy Igor Gorgonzola Novara z ponad 30 firmami zrzeszonymi w FIPAV, obecnymi na caym terytorium lokalnym, zrzeszające ponad 4000 osób – pracowników i kadry kierownicze.
IGOR Gorgonzola Volley Novara Campione d'Europa 2018/2019 IGOR Gorgonzola Main Sponsor IGOR Volley Novara

Ruch społeczny jest elementem przyciagającym sponsorów a projekt wspólnotowy określa specyficzną filozofię: ci, którzy do niego należą przyswajają tal zwany „habitus” czyli zachowanie które oznacza uczciwość i rzetelność, typowe dla mistrzów Włoskich oraz Międzynarodowych Olimpiad.
IGOR jest jednym z czołowych Sponsorów Novara Calcio, historycznego zespołu z Novary powstałego w 1908 roku, grającego obecnie w Serie B w Lidze Włoskiej.
IGOR Gorgonzola Sponsor Novara Calcio IGOR Gorgonzola Sponsor Novara Calcio

Firma z Cameri jest aktywna w świecie Rajdow, sponsorując dwie drużyny konkurujące na najwyższych szczeblach w dyscyplinie Motocross.
Wśród wielu działań sponsorowanych przez Igora są równiez Biegi, gdzie odnotowano znaczny, wzrost uczestników dzięki wielu udanym imprezom, takim jak Półmaraton Novara, który corocznie zrzesza tysiące zawodników promujac sport stajacy sie coraz bardziej popularny także we Włoszech. IGOR Gorgonzola wspiera również akcje Polisportowe, ze szczególnym uwzględnieniem działań na rzecz dzieci i młodzieży.
IGOR Gorgonzola sponsor Rally IGOR Gorgonzola sponsor podismo IGOR Gorgonzola sponsor Rally IGOR Gorgonzola sponsor podismo IGOR Gorgonzola sponsor Rally IGOR Gorgonzola sponsor podismo
PRIVACY POLICY | COOKIE POLICY

Intermedia Agenzia di Comunicazione