IGOR Gorgonzola Novara - l'Azienda
NOWOśCI
slideshow news igor
slideshow news igor
slideshow news igor
slideshow news igor
slideshow news igor
22/06/2015

IGOR podbija podniebienia konsumentów na całym świecie.

Igor Gorgonzola zdowyba coraz więcej fanow: ser znany z niebieskiej pleśni jest coraz bardziej popularny nie tylko we Włoszech, ale także za granicą.
Ostatnio fabryka z Cameri była ambasadorem marki gorgonzola-i związanej z nią tradycji żywienia - na najważniejszych targach sektora spożywczego na świecie: Seul Food w dniach 12 -15 maja , PLMA Amsterdam w dniach 19-21 maja, FMI Chicago w dniach 9 - 11 czerwca br. Na trzech imprezach zagościł ten najsłynniejszy produkt mleczny z Novary. Rozpoznawany przez wszystkich ten włoski przysmak, idealne zaprezentował się aby zosta uznany i doceniony nawet poza granicami kraju.

Rosnąca kultura żywienia rozprzestrzenia potrzebę autentycznej żywności, produktów z naturalnych składników wytwarzanych w pełnym poszanowaniu człowieka i środowiska. Igor gorgonzola DOP jest dostępna w każdej szerokości geograficznej w wersji słodkiej i pikantnej, ma wszystko czego potrzeba oraz potencjał, aby stać się głównym produktem na stole każdego, kto poszukuje smaku, tradycji oraz produktu bogatego we właściwości odżywcze.
PRIVACY POLICY | COOKIE POLICY

Intermedia Agenzia di Comunicazione